بازدید هیئت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خط تولید اتوبوس های برقی

آنچه در این مطلب می خوانید:

بازدید هیئت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خط تولید اتوبوس های برقی

در تاریخ 11 تیرماه 1403 جناب آقای  دکتر بیضاوی  دستیار ویژه مدیرعامل و عضو هیئت مدیره، جناب  آقای مهندس علی مردانی  مدیر کل فنی و اعضای محترم کمیته فنی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خط تولید اتوبوس های برقی زیما در محل کارخانه شرکت تولید اتوبوس برقی پارسان (شتاب) واقع در شهر سمنان بازدید کردند. خط تولید اتوبوس های برقی شرکت شتاب که به تازگی مورد بهره برداری قرار گرفته است ، مورد توجه هیئت بازدید کننده قرار گرفت و راهگشای همکاری های بیش از پیش فی ما بین دو شرکت گردید.

همچنین پیرامون این بازدید از خط تولید اتوبوس های برقی، جلسات پرسش و پاسخ و همفکری های سازنده ای نیز در محل ساختمان مدیریت کارخانه فی مابین شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و شرکت تولید اتوبوس برقی پارسان برگزار شد که با انتقال تجربیات مفید و سازنده همراه بود.

همچنین در پایان این بازدید بازدیدکنندگان به طور عملی در محوطه کارخانه با اتوبوس برقی زیما تولید شرکت شتاب تردد کرده و از کیفت و کارایی اتوبوس نیز بازدید کردند و به بررسی مقایسه ای بین اتوبوس برقی و اتوبوس دیزل نیز پرداختند.  

مطالب پیشنهادی

سیستم ترمز اتوبوس برقی

سیستم ترمز اتوبوس‌های برقی یکی از مهم‌ترین جنبه‌های طراحی این وسایل نقلیه است که ایمنی سرنشینان و عابران پیاده را تضمین می‌کند. این سیستم‌ها معمولاً از تکنولوژی ترمز بازیابی انرژی استفاده می‌کنند

ادامه مطلب »