حضور فعال شرکت تولید اتوبوس برقی پارسان (شتاب) در نمایشگاه شهریران

آنچه در این مطلب می خوانید:

حضور فعال شرکت تولید اتوبوس برقی پارسان (شتاب) در نمایشگاه شهریران

حضور شرکت تولید اتوبوس برقی پارسان (شتاب) به همراه دو مدل اتوبوس الکتریکی به نام های زیما1 و زیما0، اولـیــن اتـــوبـــوس الـــکتـــریکی ســاخـــت ایــران در اولین نمایشــگاه مدیریت شــهری   ( شهریران )

نمایشکاه شهریران روز یکشنبه 1 بهمن ماه1402  با حضور جناب آقای دکتر وحیدی  وزیر محترم کشور دولت سیزدهم افتتاح گردید و تا روز سه شنبه 3 بهمن ماه 1402 در محل شبستان مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران ادامه داشت. 

این نمایشگاه با گرد هم آوردن فعالان اکوسیستم مدیریت شهری و شهرداری ها ضمن ایجاد هم افزایی و تعامل سازنده ، تلاش کرد تا چالش های کلان پیش روی شهرهای ایران را برطرف سازد .

شرکت کنندگان ضمن معرفی دستاوردها و  خدمات در حوزه مدیریت شهری تلاش کردند تا با استفاده از توان و ظرفیت های خود ، خدمات مدیریت شهری را با دانش روز پیوند بزنند.

شرکت شتاب با حضور فعال خود در نمایشگاه، میزبان میهمانان و بازدید کنندگان نمایشگاه شهریران بود.

طی  سه روز برگزاری نمایشگاه شهریران که برای اولین بار در کشور برگزار شد ، مقامات متعددی از غرفه شتاب بازدید کردند و پیرامون اتوبوس الکتریکی و زیست بوم آن گفتگو شد.

از عمده  بازدیدکنندگان از حوزه  حمل و نقل وزارت کشور، سازمان دهیاری ها و شهرداری ها، مسئولین شهرداری های مختلف کشور و وزارت صمت بودند و محور اصلی گفتگوها استقرار ناوگان و زیرساخت شهری مورد نیاز را بطور مختلف ارزیابی شد.

مطالب پیشنهادی

سیستم ترمز اتوبوس برقی

سیستم ترمز اتوبوس‌های برقی یکی از مهم‌ترین جنبه‌های طراحی این وسایل نقلیه است که ایمنی سرنشینان و عابران پیاده را تضمین می‌کند. این سیستم‌ها معمولاً از تکنولوژی ترمز بازیابی انرژی استفاده می‌کنند

ادامه مطلب »